„Cut the Rope“ – pamaitinkite pabaisiuką

Ar Jums patinka spręsti galvosūkius? Jei taip, tuomet ši programėlė yra tai, ko ieškote! Žaidimo esmė – gana elementari. Dovanų gaunate pabaisiuką, kurį turite šerti saldainiais. Saldainiai dažniausiai kabo ant virvelės, kurią galima nupjauti. Svarbu, kad saldainis priartėtų prie pabaisiuko burnos. Jis, suėdęs skanėstą, taps laimingu bei leis vykdyti tolimesnę užduotį. Be to, kad saldainis taptų skanesnis, jį reikia paskaninti pakeliui esančiomis žvaigždutėmis – kuo daugiau žvaigždučių surinksite, tuo geresnis bus rezultatas.

Žaidimas suskirstytas į lygius. Jei pradžioje reikia tik pjaustyti virvutes, tai vėliau tenka saldainį paskraidinti muilo burbulu, dar vėliau – net pakeisti traukos jėgą! Žaidimas sudėtingėja su kiekviena išspręsta užduotimi. Azartiški žmonės greitai užsikabina ir vos perėję vieną lygį nori dar.

Gerai, kad žaidimo leidėjai žada, jog išleis vis naujų lygių. Taip pat tam tikromis progomis, tokiomis kaip Kalėdos ar Valentino diena, išleidžiamos specialių lygių tematinės pakuotės. Todėl net jei jau būsite sužaidę visus lygius, turėsite progos dar kartą prisiminti šį puikų protą lavinantį žaidimą.

„Cut The Rope“ – kol kas vienas geriausių laisvalaikio leidimo būdų prie „iPad“ ar „iPhone“. Tiems, kas mėgsta galvosūkius, bent jau nemokamą versiją pabandyti tiesiog privaloma!

 

Leave a Reply