„Old Photo PRO“ – senoms fotografijoms gaminti

 

Jei fotografuojate, tikriausiai esate susidūrę ir su bent viena nuotraukų redagavimo programa. Atsiradus skaitmeninei fotografijai ir ją apdorojančioms programoms, ypač populiaru tapo nuotraukas sendinti ar kitaip keisti. Ko gero, dabar jau maža nežinančiųjų apie Sepia ar Black&White efektus. Nors iš pirmo žvilgsnio tokie pakeitimai atrodo visiškai nesudėtingi, tačiau neretam jie tampa nemažu iššūkiu. Todėl daugeliui labai patinka automatinės programos – nufotografuoji, įkeli ir pritaikai norimą efektą.

Būtent tokiam apdorojimui ir skirta ši aplikacija. Naudodamiesi savo „iPhone“ ar „iPod Touch“, galite nufotografuoti vaizdą tiesiai programoje ir pritaikyti jam vieną iš efektų. Nuotraukai kažko trūksta? Ne problema – galite įeiti į efektų redagavimo meniu ir bent šiek tiek pakeisti savo nuotrauką. Jei nuotrauka jau padaryta, ją taip pat galite įsikelti į programą.

Pagrindinis šios programos tikslas – suteikti nuotraukai senos nuotraukos efektą. Tiesa, spalvų keitimas, būdamas vienu efektyviausių būdų pasendinti, čia nėra pagrindinė funkcija. Senos nuotraukos taip pat būna nudėvėtos ir fiziškai – sulankstytos, subraižytos, aptrintos. Keliais mygtukų paspaudimais galėsite suteikti ir tokius efektus.

Pakoregavę viską taip, kaip norisi, nuotrauką galėsite išsaugoti savo įrenginyje arba išsiųsti elektroniniu paštu. Tiesa, pritrūko socialinių tinklų palaikymo. Ir nors nežinia, ar kils daug progų panaudoti šią aplikaciją, visgi vieną kitą seną nuotrauką pasidaryti tikrai malonu ir įdomu. Parodykite draugams, kaip Jūsų namas atrodė gilioje senovėje!

 

Leave a Reply