„Need for Speed™ Hot Pursuit“ – laukinės lenktynės


Ar jaučiate potraukį greičiui? Ar norite pajusti, ką reiškia būti persekiojamam policininkų? O gal pats norite pasivaikyti eismo pažeidėjus? Tuomet šis žaidimas skirtas būtent Jums! Idealu yra tai, jog turėdami iPad galėsite vairuoti kraipydami jį rankose. Jausitės beveik kaip prie vairo.

Žaidime turėsite dvi karjeros galimybes: būti policininku arba greičio mėgėju. Su kiekviena laimėta kova gausite tam tikrą pinigų sumą, už kurią galėsite įsigyti greitesnių automobilių. Tiek policininkų, tiek pažeidėjų užduotys yra skirtingos. Galėsite lenktyniauti su kolegomis, stengtis, kad radarai užfiksuotų kuo didesnį greitį, ar tiesiog nepataisomai sudaužyti priešininko automobilį.

Tiems, kas žaidžia lenktyninius žaidimus, ši aplikacija tikrai patiks. Jei pajusite azartą, galėsite žaisti ne vieną valandą. Net jei seksis prastai, pinigai vis tiek kaupsis, todėl anksčiau ar vėliau turėsite galimybę įsigyti greitesnį automobilį.

Tie, kuriems pabos automatinis režimas, galės rinktis rankinį, įpareigojantį perjunginėti bėgius. Niekam ne paslaptis, kad NFS žaidimų serija jau tapo klasika, o tai – tik dar viena versija, skirta iPad.

Leave a Reply