„Talking Gina the Giraffe“ – ar turite augintinį?

 

Ar prisimenate laikus, kai Lietuvoje atsirado pirmieji „viščiukai“? Taip, tie patys maži, rankoje telpantys elektroniniai įrenginiai, kur galėjai auginti gyvūnėlį, jį maitinti, maudyti ir žaisti…

 

O štai dabar prieš Jus – kalbanti žirafa. Žaviausia yra tai, kad ji tikrai kalba! Įtempus ausis išklauso tai, ką sakote, ir, šiek tiek pakeitus balsą, tai pakartoja. Šis veiksmas kelia žavesį net suaugusiems, o vaikams tai – nepakartojamas įspūdis, net jei žirafa kartoja paprasčiausią jų spiegimą.

Visgi kalbėjimo funkcija – tai bene viskas, ką naudingo pavyko rasti šioje aplikacijoje. Nepatiko tai, kad ji pernelyg komercinė. Nori skaniau pamaitinti žirafą ir taip labiau su ja susidraugauti? Pirk papildomą paketą. Nori kokteilio? Mokėk! O prašomų pinigų šie priedai tikrai neverti… Todėl siūlau nepasiduoti emocijoms ir naudotis tik tuo, kas nemokama.

Norėdami užmegzti artimesnius santykius su žirafa, galite su ja žaisti. Žaidimas – paprastas ir neįdomus: teks pataikyti į jos ranką savo pirštu. Po kelių nesėkmingų bandymų tai pasidaro nuobodu ir šią funkciją tiesiog užmiršti.

Įdomu yra tai, kad veiksmus su žirafa galite įsirašyti kaip vaizdo klipą ir juo įvairiais būdais dalintis su draugais. Čia taip pat galima įžvelgti programos kūrėjų kėslus – kuo plačiau paskleisite žinią, tuo daugiau pirkėjų pritrauksite. Nors pati programa – gana atraktyvi, tačiau komplektas anksčiau paminėtų trūkumų verčia mane ją šalinti iš iPad ir ieškoti naujų, įdomesnių laisvalaikio su vaiku praleidimo būdų.

 

Leave a Reply