„TED“ – sužinokite ką nors naujo

 

Ar kada nors susidūrėte su problema, kad norėtumėte sužinoti ką nors naujo, neįpareigojančio, bet tuo pačiu nesinori sugaišti daug laiko paieškoms? Žinantiems, kas yra ted.com, ši iPad aplikacija nebus naujiena. Tačiau nesilankantiems šiame puslapyje tai bus tikras lobis.

Trumpai: ted.com yra pranešimų vaizdo įrašų puslapis. Jums gali būti suteikta 18 minučių laiko tam, kad pasauliui praneštumėte ką nors svarbaus. Tačiau nesuklyskite – pranešimas turi būti tikrai kokybiškas ir naudingas. Todėl šiame puslapyje bei iPad skirtoje programoje galite rasti daugybę vertingų vaizdo įrašų įvairiomis temomis. Skirkite iki 18 minučių laiko ir sužinokite ką nors įdomaus.

Aplikacija veikia gana sklandžiai, vienintelis erzinti galintis trikdis – atnaujinimo procesas, tačiau šiuo metu jis trunka gana trumpai (iki keleto sekundžių), todėl didelių problemų nesukels. Pateiktame pradiniame puslapyje galite rasti pačius aktualiausius ir naujausius pranešimus.

Naršydami programoje galite pasirinkti sau įdomią temą ar tiesiog pasinaudoti paieška. Vaizdo peržiūra praktiškai nesiskiria nuo youtube: galėsite didinti vaizdą per visą ekraną, prasukinėti ar tiesiog paspausti pauzę.

Sutikite – ne visi ir ne visuomet turi galimybę būti prisijungę prie interneto. Tam skirta dar viena naudinga funkcija. Norimą pranešimą galima tiesiog parsisiųsti – galėsite peržiūrėti vos radę laisvą minutę. Tai išties patogu.

 

Leave a Reply