„IMDB Movies & TV“ – ar jau išsirinkote filmą šiam vakarui?

 

Ne paslaptis, jog daugelis mūsų filmus jau senokai žiūri ne transliuojamus televizijos kanalais, o įsigytus ar pasirinktus pačių – tiesiai nuosavų kompiuterių ar televizorių ekranuose ar kino teatruose. Svarbiausia tai, kad tokiu būdu galime optimaliai paskirstyti savo laiką ir pasirinkti tuo metu labiausiai norimą turinį. Be abejo, dažnai sunkiausia šio proceso dalimi tampa pasirinkimas – ką žiūrėti?

„IMDb“ – šį trumpinį žino tikriausiai kiekvienas bent kiek besidomintis kinu. Taip, tai ta pati filmų duomenų bazė, kurią galima rasti internete adresu www.imdb.com. Šioje svetainėje prieinami išsamūs filmų aprašymai su vartotojų vertinimais. Filmus čia galite rinktis pagal žanrą, pasirodymo laiką ar net aktorius. Tikrai puikus puslapis, bet dar pravarčiau būtų turėti „IMDb“ aplikaciją savo sumaniajame įrenginyje – kad visuomet būtų po ranka. Ar žinote, kad tokia jau senokai sukurta?

Aplikacija, kaip ir puslapis, verta pagyrų. Čia galite rasti viską, ko šia tema gali prireikti. Be to, programa, lyginant su puslapiu, netgi šiek tiek paprastesnė. Priežastis akivaizdi – čia mažiau pasirinkimų, todėl kur kas mažesnė galimybė pasiklysti. Pirmame programos lange rasite filmų suskirstymą pagal tam tikrą kriterijų – populiariausius, rodomus artimiausiu metu ar blogiausiųjų šimtuką. Pasirinkite tai, ko norite, ir gausite visą filmų sąrašą su išsamiais aprašymais.

Aplikacija praverčia tuo, kad susiradę kokį nors filmą, jo pristatomąjį filmuką galėsite pasižiūrėti čia pat programoje. Patiko filmas? Įsidėkite jį į norimų pasižiūrėti sąrašą, ir kitą kartą neteks ilgai ieškoti, ką gero būtų galima pasižiūrėti. Žinoma, tam reikės prisijungimo prie „IMDb“ puslapio – tik jame tokį galite susikurti. Puiku tai, kad sistemos yra susijusios, taigi jei norimą pasižiūrėti filmą įsidėsite savo sumaniajame įrenginyje, jis matysis ir internetiniame puslapyje. „IMDb Movies & TV“ – ir nebelieka klausimų, kokį filmą verta išvysti.

Leave a Reply