„Workout Trainer“ – asmeninis sporto treneris „iPad“ įrenginyje

 

Anksčiau žmonės, dirbdavę daug fizinio darbo, ko gero, retai kada susimąstydavo, jog reikia sportuoti. Su sportu galėjo būti susijusi profesija, hobis, bet tik ne būtinybė. Šiais laikais sportas turėtų būti įrašytas į žmogaus rutiną šalia tokių neišvengiamų ritualų kaip miegas ir pietūs – juk daugelis iš mūsų didžiąją paros dalį praleidžiame sėdėdami. Nors dauguma vis dar sunkiai pasiduoda šiai minčiai, tačiau netrūksta ir supratusių sporto reikmę. Šiandien internetas ir knygos gali išmokyti mus gausybės pratimų, leidžiančių pilnavertiškai sportuoti tiesiog namie – tad kam atidėlioti?

Bet būkime pažangesni – pasitelkime naujausias technologijas. Siūlau išbandyti „Workout Trainer“ aplikaciją, padėsiančią sustiprinti savo organizmą. Programa gana paprasta. Joje rasite mankštų komplektus, surūšiuotus tam tikrais tipais. Sakykime, galite pasirinkti jogos pratimus arba, pavyzdžiui, sustiprinti pilvo raumenis. Kiekviena mankšta užtrunka nustatytą laiką ir susideda iš kelių pratimų.

Atsidarius mankštos paketą, Jums bus pateikta mankštinimosi programa. Kiekvienos mankštos pratimai pristatomi išties išsamiai ir aiškiai. Pateikiami keli paveiksliukai, daugelis jų papildyti ir vaizdo klipais. Klipukai gražūs ir tvarkingi, tačiau komentatoriaus balsas skamba šiek tiek keistai – tarsi tai būtų robotas. Be abejo, svarbiausia tai, kad visą laiką akcentuojamas Jūsų šiuo metu atliekamas pratimas ir pranešama, kiek dar liko laiko jam užbaigti.

Nors nemokama programos versija šiek tiek apribota, tačiau kantrybės sportuoti išbandymui to visiškai pakanka. Jei aplikacija patiks, už papildomą mokestį galėsite įsigyti „Pro“ versiją. Tuomet Jums bus prieinami keli skirtingi treneriai ir visos mankštų rūšys. Tiesa, ne visai aišku, kodėl programoje galima pasirinkti kelis skirtingus trenerius – nuo to vargu, ar priklausys Jūsų rezultatai. Tačiau turbūt abejoti neverta – jei esate vyras, trenere pasirinksite moterį, ir atvirkščiai: smulkmena, bet maloni.

Leave a Reply