„SoundTouch“ – džiaugsmas vaikams

Sutikite – technologijos į mūsų gyvenimą veržiasi milžinišku greičiu. Jei dabartiniams 30-mečiams vaikystėje nespalvotas „Šilelis“ jau buvo inovacijų viršūnė, tai šiuolaikiniams vaikams sumanieji telefonai ar planšetiniai kompiuteriai atrodo visiškai suprantama gyvenimo dalis. Ir gerai: nereikia šių technologijų bijoti, reikia iš jų išspausti kiek įmanoma daugiau. Džiugu, kad programų kūrėjai atkreipia dėmesį ir į pačius mažiausius. Tikrai smagią mažyliams skirtą lavinančią programą pavyko rasti ir „Apple“ parduotuvėje.

Nuo ko prasideda vaikų lavinimas? Dažniausiai rodoma į tam tikrus daiktus ar reiškinius ir stengiamasi atkartoti garsus, kuriuos jie skleidžia. Programa „SoundTouch“ tam ir skirta. Parsisiuntę nemokamą jos versiją, galėsite įsitikinti, ar ji tinka Jums ir Jūsų vaikui. Jau po kelių naudojimo dienų nusprendžiau – reikia pilnos versijos!

Pati programa – visiškai paprasta. Ekrane pateikiami tam tikri rinkiniai vaizdų, kuriuos paspaudus parodomas paveiksliukas ir nuskamba garsas, kurį pavaizduotas objektas skleidžia. Kiekvienas objektas turi po kelias nuotraukas ir garsus, todėl mažam vaikui tai tikrai neatsibos.

Smagiai žaisdami, galėsite supažindinti vaiką su gyvūnijos pasauliu, parodyti jam, kas yra lėktuvas ar traukinys, pademonstruoti, kaip skamba smuikas ar fleita. Programa tikrai verta prašomų pinigų – tai greitai atsiperka, ir laikas, praleistas prie vaiko taip trokštamo „iPhone“ telefono ar „iPad“, tampa ne tik linksmas, bet ir praturtintas edukacija.

 

Leave a Reply