„Valstybė“ – puiki lietuviško žurnalo aplikacija

 

Visai neseniai į topus pakilo dar viena lietuviška aplikacija. Tai žurnalo „Valstybė“ „iPad“ skirta versija. Rimtam žurnalui – rimta, kokybiška, puiki programa.

Nežinia, kokie leidėjų ateities planai, tačiau tikėtina, kad, kaip ir dabar, bent jau senesnes žurnalo versijas galėsime skaityti nemokamai. Šiuo metu pateikiami du praėjusių metų žurnalo numeriai, kuriuos galima atsisiųsti į savo „iPad“. Siuntimas šiek tiek užtrunka, bet gerai yra tai, kad žurnalą galėsite skaityti ir neturėdami interneto ryšio.

Stebina žurnalo galimybės prisitaikyti prie „iPad“ įrenginio laikymo padėties. Paveiksliukai adaptuojami automatiškai. Jei „iPad“ laikomas horizontaliai, paveiksliukai gali būti skaidomi į kelis puslapius. Sunku net suprasti, kaip tai veikia, bet „Valstybė“„iPad“ įrenginyje – tai ne vien tik žurnalo puslapiai. Leidinys atrodo kur kas gyvesnis.

Kaip ir pačiame žurnale, elektroninėje jo versijoje gausu reklamų, kurios daugeliu atveju yra pateikiamos per visą ekraną. Tebūnie – jei tik leidinį galėsime skaityti nemokamai, po gerą, kokybišką reklamą gali būti nors ir kas antrame puslapyje. Įdomu, ar kada nors šios reklamos pavirs interaktyviomis? Galbūt galėsime su jomis bendrauti ar žaisti mini žaidimus..?

 

Leave a Reply